close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
10 Жовтня 2022

Sayenko Kharenko – юридичний радник Intellias у зв’язку з придбанням Digitally Inspired

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Intellias, глобальної компанії в сфері розробки програмного забезпечення та цифрового консалтингу щодо придбання Digitally Inspired, британської компанії, що працює в сфері розробки програмного забезпечення з фокусом на сектори роздрібної торгівлі та електронної комерції.

Метою угоди є розширення портфелю Intellias в секторах роздрібної торгівлі та електронної комерції та зростання присутності на ринку Сполученого Королівства.

Команда Sayenko Kharenko забезпечила повний юридичний супровід трансакції на боці покупця, в тому числі структурування угоди, проведення юридичного аудиту, підготовку та погодження трансакційних документів, допомогу в підписанні та закритті угоди. Фірма також координувала роботу радників в іноземних юрисдикціях, включно з численними питаннями корпоративного права.

Команду Sayenko Kharenko очолювали партнер Аліна Плющ та старший юрист Роман Дрожанський за підтримки старшого юриста Дмитра Рябікіна, юристів Зарини Халімон, Назарія Пилипчука та Юрія Дячука. Старший юрист Михайло Гринишин очолював команду з юридичного аудиту. Радник Олег Климчук та юрист Іван Чопик консультували з питань інтелектуальної власності. Партнер Володимир Саєнко та старший юрист Ігор Помаз консультували з питань антимонопольного права. Загальне керівництво проєктом здійснював партнер Олександр Ніколайчик.

 

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше