close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
29 Серпня 2022

Sayenko Kharenko – юридичний радник Канади у зв’язку з наданням Україні кредиту на суму 450 мільйонів канадських доларів

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником уряду Канади у зв’язку з наданням Україні кредиту у розмірі 450 мільйонів канадських доларів. Кредит надається з терміном погашення в 10 років та призначений для підтримки закупівлі необхідного палива до зимового сезону.

Фінансування було надано через адміністрований рахунок Міжнародного валютного фонду (МВФ) для зарахування коштів від країн-донорів, який був створений для України на початку 2022 за передової участі Канади. Після надання кредиту загальна сума підтримки Канади Україні у 2022 році сягнула 1,95 мільярда канадських доларів, що включає:

  • поточний кредит у розмірі 450 мільйонів канадських доларів, наданий через адміністрований рахунок МВФ;
  • кредит у розмірі 1 мільярда канадських доларів, що був наданий через адміністрований рахунок МВФ у червні 2022 року; та
  • міждержавний кредит у розмірі 500 мільйонів канадських доларів, що був наданий у квітні та травні 2022 року.

Sayenko Kharenko пишається тим, що виступила юридичним радником уряду Канади у зв’язку зі згаданими кредитами, які є доказом вагомої підтримки України з боку Канади.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проєктом під керівництвом партнера Ігоря Лозенко у складі юристів Олеся Трачука, Владислави Міцай та Олександра Мотіна.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше