close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
6 Жовтня 2020

Sayenko Kharenko – юридичний радник щодо будівництва Сиваської ВЕС загальною потужністю 245,7 МВт

Sayenko Kharenko виступила юридичним консультантом Представництва Пауер Констракшн Корпорейшн оф Чайна, ЛТД щодо будівництва Сиваської ВЕС загальною потужністю 245,7 МВт.

Реалізація цього проєкту розширює присутність Пауер Констракшн Корпорейшн оф Чайна, ЛТД у сфері будівництва об’єктів відновлювальної енергетики в Україні. Сиваська ВЕС – одна з найбільших в Україні, і її запуск збільшить долю «зеленої» енергії, виробленої у країні.

Sayenko Kharenko забезпечила юридичний супровід захисту інтересів Генерального підрядника в процесі виконання основного контракту за формою FIDIC та контрактів з субпідрядниками, зокрема супроводження претензійної роботи (вирішення спорів щодо продовження строків виконання робіт, відшкодування додаткових витрат та збитків тощо) та консультування з інших юридичних питань.

Пауер Констракшн Корпорейшн оф Чайна, ЛТД – одна з найбільших будівельних компаній Китайської Народної Республіки, яка входить до 500 компаній світу за розміром доходу відповідно до щорічного рейтингу Fortune 500 у 2019 році. Крім участі у будівництві Сиваської ВЕС, Пауер Констракшн Корпорейшн оф Чайна, ЛТД виступає Генеральним підрядником ще кількох проєктів відновлювальної енергетики в Україні та численних будівельних проєктів за кордоном.

Супровід проєкту здійснювала команда Sayenko Kharenko з підтримкою старшого юриста  Наталії Гутаревич та під керівництвом радника Марини Гріцишиної.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше