close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
3 Листопад 2020

Sayenko Kharenko – юридичний радник щодо ЕРС контракту за проєктом ВЕС загальною потужністю 800 МВт

Sayenko Kharenko виступила юридичним консультантом ТОВ «ВІНД ФАРМ» щодо укладання ЕРС контракту з китайською компанією POWERCHINA для спільної реалізації проєкту будівництва вітроелектростанції потужністю 800 МВт на території Мангушського і Нікольського районів Донецької області.

Реалізація цього проєкту дозволить залучити близько 1 мільярда доларів США інвестицій у Донецьку область та створити нові робочі місця. Цей проєкт демонструє можливості реалізації вітроенергетичних проєктів в Україні без «зелених» тарифів та на умовах продажу електричної енергії на ринку.

Sayenko Kharenko забезпечила юридичний супровід ТОВ «ВІНД ФАРМ» в процесі укладання ЕРС контракту за формою FIDIC, зокрема, перевірку контракту на відповідність українському законодавству, аналіз ризиків та консультування з інших питань щодо укладення контракту.

ТОВ «ВІНД ФАРМ» – це компанія, яка працює над реалізацією проєкту ВЕС 800 МВт в Донецькій області. Досвід команди компанії налічує понад 25 років, що робить її найбільш досвідченою у вітровій енергетиці України. Співробітники компанії брали участь у розробці портфеля проєктів ВЕС загальною потужністю 1,3 ГВт та реалізували проєктів ВЕС на загальну потужність більше 400 МВт в Україні.

Команду Sayenko Kharenko, що працювала над проєктом, представляли радник Марина Гріцишина за підтримки старшого юриста Наталії Гутаревич.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше