close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
13 Січня 2021

Sayenko Kharenko – юридичний радник Treeum щодо продажу контрольного пакету акцій на користь Dragon Capital

Sayenko Kharenko консультувала групу Treeum (Treeum) та її акціонерів щодо продажу контрольного пакету акцій Treeum на користь фонду прямих інвестицій Dragon Capital New Ukraine Fund L.P, яким керує Dragon Capital.

Команда Sayenko Kharenko забезпечила комплексний юридичний супровід трансакції на стороні продавця, зокрема, консультування з питань корпоративного та антимонопольного права, підготовку та ведення переговорів щодо трансакційних документів, імплементацію угоди та супровід закриття угоди.

Treeum є провідним фінансовим онлайн-супермаркетом в Україні і управляє діловими медіаресурсами minfin.com.ua та finance.ua з сумарною аудиторією 8 мільйонів відвідувачів на місяць. Treeum заснована Сергієм Віндерських, Євгеном Ізмайловим і Іваном Євтушенко у 2008 році.

Minfin.com.ua – сайт про фінанси та інвестування. Мінфін публікує статті про інвестування, курси валют, а також дані про банки і їхні продукти.

Finance.ua – сайт для порівняння фінансових продуктів і медіа про особисті фінанси. Сайт дозволяє порівнювати послуги банків, кредитних і страхових компаній, а також замовляти їх онлайн.

Dragon Capital є однією з найбільших інвестиційних компаній України, яка працює в сфері прямих інвестицій і фінансових послуг, надає повний спектр інвестиційно-банківських і брокерських послуг для корпоративних і приватних клієнтів.

Команда практики корпоративного права та M&A працювала над проєктом у складі юриста Ільгара Гахраманова та молодшої юристки Ангеліни Данилейко під загальним керівництвом партнера Олександра Ніколайчика. Партнер Максим Назаренко та юрист Ігор Помаз консультували з питань антимонопольного права.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше