close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
20 Листопад 2019

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку з дебютним випуском зелених облігацій української компанії на суму 325 мільйонів євро

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Raiffeisen Bank International та Renaissance Capital, лід-менеджерів випуску єврооблігацій компанії DTEK Renewables на суму 325 мільйонів євро. Це – перший випуск облігацій української компанії, що був проведений згідно з програмою емісії зелених облігацій. Зелені облігації – це новий вид боргових інструментів, що використовується при залученні капіталу для екологічно корисних ініціатив.

Облігацій DTEK Renewables мають строк погашення через 5 років та ставку дохідності в 8,5% річних. Залучені в ході трансакції кошти будуть спрямовані на підтримку та подальше розширення портфелю проектів групи з відновлювальної енергетики. Кожна з профінансованих екологічних ініціатив буде реалізована відповідно до вимог про публічну звітність, що забезпечуватиме прозорість відповідних проектів для інвесторів та громадськості.

CEO Назар Чернявський прокоментував: «Для нас честь бути частиною цієї революційної трансакції, що є справді інноваційної та першою в своєму роді для українського ринку. Ми сподіваємося, що цей випуск єврооблігацій закладе підґрунтя для нових інвестицій у вітчизняну зелену енергетику та проекти зі сталого розвитку».

DTEK Renewables є найбільшим виробником «зеленої» енергії в Україні з номінальною потужністю у 950 МВт.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом під керівництвом радника Ігоря Лозенка та складалася з юристів Олеся Трачука, Дениса Наконечного, Юрія Дмитренка, а також молодших юристів Владислави Міцай, Олександри Максименко та Софії-Марії Кузьмінської.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше