close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
13 Жовтня 2020

Sayenko Kharenko – юридичний радник у зв’язку з випуском єврооблігацій Метінвесту на суму 333 мільйони доларів США та пропозицією викупу існуючих єврооблігацій

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником із українського права для Deutsche Bank, Natixis, IMI Intesa Sanpaolo та Raiffeisen Bank International, спільних організаторів трансакції з випуску єврооблігацій Метінвесту на суму 333 мільйони доларів США. Облігації були випущені зі строком погашення через 7 років та ставкою купону у розмірі 7,65 % річних.

Одночасно з новим випуском Метінвест анонсував пропозицію з викупу існуючих облігацій зі ставкою купону у розмірі 7,50 % річних із погашенням у 2021 році та облігацій зі ставкою купону у розмірі 7,75 % річних із погашенням у 2023 році (за грошові кошти та з урахуванням загального обмеження на суму 320 мільйонів доларів США).

Метінвест – міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група, що є найбільшим в Україні та одним із найбільших у СНД виробником залізорудних продуктів та сталі. Потужності Метінвесту з виробництва сталі та гірничих продуктів розташовані в Україні, ЄС та США, а комерційна мережа групи охоплює всі ключові ринки світу.

Команду Sayenko Kharenko очолив партнер Ігор Лозенко за підтримки юристів Олеся Трачука, Владислави Міцай, Софії-Марії Кузьмінської та молодшого юриста Олександра Мотіна.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше