close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
25 Березня 2021

Sayenko Kharenko консультує Bel Group в зв’язку з продажем її українського бізнесу на користь Lactalis

Sayenko Kharenko виступає радником із питань українського права Bel Group в зв’язку з продажем ПрАТ «Бель Шостка Україна» (Бель Шостка) на користь Lactalis. Відчуження українських активів Bel Group відбувається в рамах більшої угоди, за умовами якої Bel Group передасть Royal Bel Leerdammer NL, Bel Italia, Bel Deutschland, Leerdammer і Бель Шостка в обмін на частку Lactalis в Bel Group в розмірі 23,16 % (Трансакція).

Sayenko Kharenko консультує Bel Group зі складних питань корпоративного та податкового права, структурування української частини Трансакції і отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію.

Linklaters (Париж) виступає в якості глобального радника Bel Group, у той час як Freshfields Bruckhaus Deringer (Париж) і Bredin Prat представляють Lactalis. BNP Paribas і Perella Weinberg Partners виступають в якості глобальних фінансових радників, а Finpoint виступає в якості українського фінансового консультанта Bel Group.

Bel Group – світовий лідер у виробництві фірмових сирів і великий гравець на ринку здорових закусок. В її портфель входять такі всесвітньо відомі бренди, як The Laughing Cow®, Kiri®, Mini Babybel®, Leerdammer®, Boursin®, Pom’Potes® і GoGo squeeZ®, а також близько 20 місцевих брендів, які допомогли Bel забезпечити виручку в розмірі 3,46 мільярда євро в 2020 році.

Lactalis – французьке сімейне підприємство, засноване в 1933 році в Лавалі, постачальник молочних продуктів №1 у світі. Lactalis відомий такими брендами, як Président, Galbani і Parmalat.

Команду Sayenko Kharenko з питань корпоративного права та M&A, яка працює над проектом, очолює юрист Ільгар Гахраманов за підтримки юристів Миколи Лихогляда і Костянтина Заблоцького під керівництвом партнера Олександра Ніколайчика. Партнер Валентина Гвоздь очолює команду конкурентного права, що працює над проектом, до складу якої входять старший юрист Анастасія Боднар і юрист Катерина Новодворська. Старші юристи Михайло Гринькевич, Антон Керімов-Вараницький і юрист Аліса Єпанчинцева консультують з питань оподаткування під керівництвом партнера Світлани Мусієнко.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше