close
МЕНЮ

Проєкти

4 Серпня 2008

Sayenko Kharenko консультує групу компаній «Мрія» у зв’язку з приватним розміщенням акцій

Sayenko Kharenko виступила в якості юридичного радника у зв’язку з приватним розміщенням акцій однієї з найбільших сільськогосподарських компаній в Україні Mriya Agro Holding Plc, головної компанії ГК «Мрія», на суму 90,1 мільйона доларів США.

Усього в ході трансакції було продано 4,25 мільйона глобальних депозитарних розписок, випущених через Банк Нью-Йорк (BONY) у співвідношенні 5:1 до звичайної акції компанії. Вартість однієї розписки склала 21,20 доларів США. Першого липня депозитарні розписки компанії було включено до лістингу Франкфуртської фондової біржі.

На депозитарні розписки компанії підписалися більш ніж 35 іноземних інвестиційних фондів і приватних інвесторів з Європи, США, Росії та України.

ГК «Мрія»планує використати залучені кошти для збільшення земельного фонду зі 100 тисяч га до 190 тисяч га до кінця 2008 року, будівництва об’єктів інфраструктури, включаючи елеватори у Західній Україні тапридбання нової сільгосптехніки.

Команда Sayenko Kharenko складалася з юристів Світлани Гармаш та Ольги Любунь, під керівництвом партнера Миколи Орлова.

Sayenko Kharenko користується бездоганною репутацією серед клієнтів за роботу над проектами із залучення фінансування на ринках капіталу. Лише у 2008 році фірма супроводжувала всі публічні розміщення українських компаній, а також низку успішних приватних розміщень найбільших національних корпорацій.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше