close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
8 Грудня 2021

Sayenko Kharenko консультує ЄБРР із питань розвитку онлайн-суду в Україні

Sayenko Kharenko виступає юридичним радником із питань українського права Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) у новому проєкті зі створення онлайн-суду в Україні.

ЄБРР має на меті розробити основу для онлайн-суду аби покращити доступ до правосуддя для малого та середнього бізнесу, а також зменшити судові витрати. Очікується, що онлайн-суд охопить весь процес: від підготовки позову до винесення рішення, а також запропонує альтернативні механізми вирішення спорів.

Sayenko Kharenko виступає українським юридичним радником та здійснює, зокрема, аналіз процесуального законодавства України та законодавства, що регулює функціонування судової системи. Разом з іншими учасниками проєкту, юристи Sayenko Kharenko також долучилися до розробки концепції майбутнього онлайн-суду в Україні.

Робота над проєктом передбачає врахування не лише юридичних, а й технічних, практичних та соціальних аспектів для створення концепції онлайн-суду, який має бути ефективним та зручним як для сторін, так і для суддів.

Команда Sayenko Kharenko працює над проєктом у складі партнера Олександра Друга, старшого юриста Андрія Стеценка та юриста Дмитра Деркача.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше