close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
24 Грудня 2021

Sayenko Kharenko консультує Nordcurrent із питань придбання української компанії з розробки ігор у Дніпрі

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Nordcurrent, одного з найбільших розробників і видавців відеоігор у Литві. Фірма здійснювала повний юридичний супровід угоди щодо придбання української компанії з розробки ігор.

Команда Sayenko Kharenko тісно співпрацювала з Sorainen, головним юридичним радником Nordcurrent, і консультувала щодо структурування угоди, допомагала у підготовці трансакційної документації та супроводжувала локальне закриття угоди.

Nordcurrent — розробник і видавець казуальних ігор для смартфонів, планшетів і ПК/Mac, заснований у 2002 році у Вільнюсі, Литва. Компанія Nordcurrent, зі штаб-квартирою в Литві, придбала нову студію розробки в Дніпрі додатково до своїх студій, розташованих у Вільнюсі та Одесі.

За останні 19 років Nordcurrent розробила понад 50 ігор для різних платформ. Найбільшим хітом студії на сьогодні є Cooking Fever – тайм-менеджмент гра, у якій гравці можуть готувати страви та десерти з усього світу. Гра налічує майже 400 мільйонів завантажень і 15 мільйонів активних користувачів щомісяця. Інші нові ігри Nordcurrent включають багатокористувацький шутер для мобільних платформ Sniper Arena та інтерактивну детективну пригоду Murder in the Alps, а також найновішу тайм-менеджмент гру у небі – Airplane Chefs – та симулятор, у якому необхідно створювати стильні образи – Pocket Styler. Зараз компанія розробляє понад десять нових ігор.

Команда Sayenko Kharenko з питань корпоративного права та M&A працювала над цією трансакцією під керівництвом старшого юриста Оксани Даскалюк та включала юриста Костянтина Заблоцького та молодшого юриста Назарія Пилипчука під стратегічним керівництвом партнера Олександра Ніколайчика. Радник Олег Климчук, за підтримки юриста Івана Чопика та помічника юриста Анастасії Сафонової, консультував із питань інтелектуальної власності.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше