close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
29 Березня 2019

Sayenko Kharenko консультує VR Capital щодо придбання 50 % частки в 11 проектах сонячних парків

Sayenko Kharenko виступила в якості юридичного консультанта VR Capital із питань придбання 50 % акцій Nicken Holdings LTD у компанії Investment Capital Ukraine (ICU).

Nicken Holdings LTD – власник 11 українських проектних компаній із будівництва 11 сонячних електростанцій в Миколаївській області сумарною потужністю близько 127 МВт.

VR Capital – компанія, що управляє альтернативними активами, орієнтована на проблемні цінні папери та інвестиції в подіях/особливих ситуаціях із сильною історичною орієнтацією на ринки, що розвиваються, включаючи Україну.

ICU – консалтингова компанія з управління активами, приватним капіталом та інвестиціями, що спеціалізується на ринках Центральної і Східної Європи.

Участь Sayenko Kharenko в цій угоді включала юридичну перевірку компаній, що беруть участь в проекті, участь в переговорах по документах угоди і отримання дозволу Антимонопольного комітету України на злиття.

В команду Sayenko Kharenko, що працювала над проектом, входили партнер Олександр Ніколайчик та старший юрист Михайло Гринишин за підтримки старшого юриста Тимура Енхбаяра, юристів Оксани Даскалюк, Даші Дашкевич і Тетяни Дивак, а також молодших юристів Святослава Козака і Заріни Халімон. Партнер Максим Назаренко і юрист Ігор Помаз консультували з питань антимонопольного законодавства, а радник Ігор Лозенко – з питань фінансового права.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше