close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
15 Січня 2009

Sayenko Kharenko консультувала The Royal Bank of Scotland plc в процесі викупу єврооблігацій Інтерпайпа

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань українського права міжнародного банку The Royal Bank of Scotland plc, стосовно організації часткового викупу облігацій участі у кредиті (LPN) на суму 200 мільйонів доларів США, що були випущені компанією Interpipe Limited та підлягають погашенню у 2010 році.

Раніше Sayenko Kharenko неодноразово супроводжувала подібні реструктуризації єврооблігацій. Тим не менш, дана трансакція була першою в Україні, коли одночасно були втілені і частковий викуп облігацій, і зміна їх умов.

Під час економічного спаду команда фінансової практики Sayenko Kharenko використовує свій винятковий досвід, реалізуючи проекти реструктуризації кредитів, облігацій та інших боргових зобов’язань низки великих українських компаній у таких галузях як харчова промисловість, телекомунікації, державний сектор, банківська справа, страхування та інше.

Команда Sayenko Kharenko працювала у складі юриста Антона Коробейнікова, радника Назара Чернявського, під керівництвом партнера Михайла Харенка.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше