close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
4 Листопад 2021

Sayenko Kharenko надала юридичну підтримку Getin Holding S.A. в процесі продажу групи компаній Idea Bank Romania на користь BANCA TRANSILVANIA S.A.

Sayenko Kharenko виступила головним юридичним радником Getin Holding S.A., однієї з найбільших приватних польських фінансових груп зі штаб-квартирою у Вроцлаві, в процесі продажу 100 % акцій групи румунських компаній, що працюють під брендом IDEA: Idea Bank Romania, Idea Investment, Idea Leasing IFN та Idea Broker de Asigurare, на користь Banca Transilvania S.A.

Команда Sayenko Kharenko забезпечила комплексний юридичний супровід угоди на стороні продавця, включно з підготовкою та узгодженням трансакційних документів, забезпеченням реалізації угоди, допомогою у період між підписанням та завершенням угоди та супроводом фактичного завершення проєкту в Бухаресті (Румунія).

«Як завжди, команда Sayenko Kharenko провела неймовірну роботу, допомогла нам успішно і безперешкодно завершити цей проєкт. Ми цінуємо відданість команди Sayenko Kharenko та її ефективність», – коментує Пьотр Мялковський (Piotr Miałkowski) Віце-Президент Правління Getin Holding S.A.

Партнер Sayenko Kharenko Аліна Плющ коментує: «Ця угода є абсолютно безпрецедентною для українського юридичного ринку. Вперше українська юридична фірма була залучена в якості головного радника для координації масштабної трансакції в банківському секторі,  яка повністю відбувалася на території Європейського Союзу. Для нас було великою честю допомагати нашому постійному клієнту протягом усього процесу та супроводжувати процес закриття угоди в Бухаресті».

Getin Holding котирується на Варшавській фондовій біржі (індекс sWIG80). Це одна з небагатьох польських фінансових груп, що працює на міжнародних ринках через свої дочірні компанії. Getin Holding S.A. зосереджується на інвестиційній діяльності з пошуку та реалізації проектів як у Польщі, так і за кордоном, зокрема на ринках Східної та Південної Європи. Група працює в сфері роздрібних банківських послуг, лізингу, брокерських послуг, факторингу і консалтингу.

Banca Transilvania S.A. – найбільший румунський банк, з понад 3,2 мільйонів клієнтів, понад 9 тисячами співробітників і 500 відділень, що робить його найбільшою фінансовою групою в Південно-Східній Європі.

Команду практики корпоративного права та M&A Sayenko Kharenko, яка працювала над проєктом, очолював старший юрист Дмитро Рябікін за підтримки юриста Анастасії Єрмоленко. Партнер Аліна Плющ керувала проєктом.

 

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше