close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
20 Вересня 2021

Sayenko Kharenko надала юридичну підтримку PGNiG у придбанні частки в українській компанії

Sayenko Kharenko спільно з польським юридичним радником Rymarz Zdort надали юридичну підтримку Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S. A. (PGNiG) у придбанні контрольної частки в статутному капіталі ТОВ «Карпатгазвидобування» в ERU Management Services LLC, материнської компанії ERU Group (ERU).

ТОВ «Карпатгазвидобування» — українська проєктна компанія, що володіє спеціальним дозволом на розвідку та видобування природного газу на Библівській площі у Львівській області України, поряд з українсько-польським кордоном.

Sayenko Kharenko консультувала PGNiG по ряду комплексних питань, включно з перевіркою загальних питань (due diligence), а також трансакційних документів, надавала допомогу в отриманні дозволу Антимонопольного комітету України на злиття, крім того допомагала в завершенні трансакції.

Команду Sayenko Kharenko, залучену до трансакції, представляли: партнери Назар Чернявський, Максим Назаренко та Сергій Смірнов, радники Марина Гріцишина, Аріо Дехгані, Злата Симоненко, Олексій Колток та Ірина Бакіна, старші юристи Наталія Гутаревич, Михайло Гринишин, Ігор Помаз, Катерина Утіралова, Сергій Противень, а також юристи Заріна Халімон, Катерина Мицикова, Юлія Бруско і Жанна Заєць.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше