close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
13 May 2008

Sayenko Kharenko отримала дозвіл від Антимонопольного Комітету України на придбання Eurotech S.p.A. компанією Finmeccanica S.p.A.

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Finmeccanica S.p.A. («FNM»), однієї з найбільших індустріальних груп Італії, у зв’язку із одержанням дозволу АМКУ на придбання компанії Eurotech S.p.A. («ETC»).

У результаті трансакції, компанія FNM придбала компанію ЕТС разом із її трьома компаніями-акціонерами, які тепер будуть брати участь у спільному контролі над діяльністю ЕТС.

FNM планує надалі розвивати діяльність ЕТС, зокрема у сфері вбудованих каналів та систем зв’язку та оптимізувати пов’язану з цим дослідницьку та конструкторську роботу.

Finmeccanica S.p.A. працює на світовому аерокосмічному ринку, в оборонному секторі та є світовим лідером у галузі виробництва гелікоптерів та військово-промислової електроніки. Компанія має значні виробничі та ноу-хау потужності в енергетичній та транспортній сферах, на ринку стільникових та космічних технологій.

Після ретельного вивчення даної трансакції, АМКУ прийняв рішення, що її впровадження не приведе до монополізації чи значного обмеження конкуренції в Україні, та видав дозвіл на проведення трансакції значно швидше, ніж цього очікували сторони.

Команда Sayenko Kharenko працювала у складі старшого юриста Дмитра Тараника та юриста Валентини Гвоздь, під керівництвом партнера Володимира Саєнка.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше