close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
15 Жовтня 2021

Sayenko Kharenko представила інтереси клієнтів у спеціальному розслідуванні щодо імпорту проводів незалежно від країни походження та експорту

28 липня 2020 року Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі ініціювала спеціальне розслідування щодо імпорту проводів незалежно від країни походження та експорту. Команда практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko представила інтереси АТ «Теле-Фоніка Кабле» та ТОВ «ТФ-К» у зазначеному спеціальному захисному розслідуванні, у тому числі готувала коментарі до заяви про ініціювання розслідування, відповіді на запитальники, коментарі до запитальника національного виробника, готувала коментарі до основних фактів та висновків за результатами розслідування, а також надсилала різні запити до митних органів. Проте Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі ухвалила рішення про застосування спеціальних захисних заходів у розмірі 23,5 % за результатами розслідування. Це рішення негативно впливало на інтереси АТ «Теле-Фоніка Кабле» та ТОВ «ТФ-К», а також інших заінтересованих сторін.

Оскільки рішення стосувалося національних інтересів, зокрема, ставило під загрозу реалізацію державної програми інформатизації та модернізації енергетичної інфраструктури, вперше за 22 роки існування спеціальних розслідувань в Україні, було ініційовано перегляд зазначених спеціальних заходів без судового оскарження. Команда практики міжнародної торгівлі успішно представила інтереси АТ «Теле-Фоніка Кабле» та ТОВ «ТФ-К» у вказаному перегляді. За його результатами спеціальні заходи було скасовано до вступу їх у силу, що є унікальним рішенням для України.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проєктом у складі юристів Тетяни Танчин і Марії Шульги, а також молодшого юриста Олександри Сандул під керівництвом партнера Анжели Махінової.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше