close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
9 Лютого 2021

Sayenko Kharenko представила інтереси Zhejiang Baokang Wheel Manufacture Co., Ltd.

Команда практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko успішно представила інтереси Zhejiang Baokang Wheel ManufactureCo., Ltd. в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту в Україну алюмінієвих автомобільних дисків походженням із Китаю та Росії.

Юристи Sayenko Kharenko представили інтереси клієнта на всіх етапах розслідування, у тому числі готували коментарі до заяви про порушення розслідування, відповідь на запитальник, коментарі до запитальника національного виробника, брали участь у слуханнях, готували коментарі до основних фактів і висновків за результатами розслідування.

За результатами розслідування команді практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko вдалося обґрунтувати найнижчий рівень демпінгової маржі для клієнта в розмірі 4,02 % (для інших китайських виробників демпінгова маржа становила від 14,01 % до 49,03 %). Також команді практики вдалося довести відсутність обґрунтованих підстав для застосування будь-яких заходів. В результаті антидемпінгове розслідування було завершене без заходів.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом у складі юриста Тетяни Танчин та молодшого юриста Олександри Сандул під керівництвом партнера Анжели Махінової.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше