close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
24 Листопад 2020

Sayenko Kharenko продовжує успішно відстоювати інтереси Групи компаній Ашан

Sayenko Kharenko продовжує успішно захищати інтереси великого іноземного інвестора в Україні – Групи компаній Ашан – у рамах резонансної справи з приводу неправомірного відчуження земельних ділянок в Одеській області орієнтовною вартістю 10 мільйонів доларів США, які належать клієнту.

У рамах захисту прав клієнта команда Sayenko Kharenko також звернулася до Тимчасової спеціальної комісії з питань захисту прав інвесторів (ТСК) з заявою про неправомірні дії щодо Групи компаній Ашан.  У процесі розгляду звернення було проведено кілька засідань ТСК, в результаті чого було прийнято рішення на підтримку позиції клієнта Sayenko Kharenko.

Зокрема, 5 листопада ТСК прийняла рішення про заходи реагування, серед яких: звернення в офіс Генерального прокурора щодо фактів порушень прав іноземного інвестора; проведення в тому числі службових перевірок із подальшим притягненням до відповідальності посадових осіб, задіяних у неправомірному відчуженні земельних ділянок; перевірка наявності навмисних дій, які спричинили негативні наслідки для іноземного інвестора і України в цілому; а також супровід досудового розслідування декількох кримінальних проваджень, ініційованих Sayenko Kharenko за фактами незаконних дій із відчуження земельних ділянок.

Радник Sayenko Kharenko Злата Симоненко прокоментувала: «Рішення, прийняте ТСК, – один із прикладів, коли парламент надає надважливу підтримку бізнесу в Україні. А коли йдеться про захист прав іноземного інвестора і, як наслідок, про підвищення інвестиційної привабливості країни, переоцінити цю підтримку неможливо. Окремо я би хотіла подякувати народного депутата і голову ТСК Галину Янченко за допомогу і активну позицію при розгляді нашого звернення. Поки що рано говорити про перемогу, але я впевнена, що ми – на шляху до успішного вирішення гучної справи».

Проєкт у цій частині супроводжують радник Злата Симоненко і партнер Сергій Смірнов.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше