close
МЕНЮ

Проєкти

6 Листопад 2013

Sayenko Kharenko – радник Делегації Євросоюзу в Україні з питань ефективної імплементації норм Кримінально – процесуального кодексу

Sayenko Kharenko була обрана Делегацією Європейського союзу в Україні для участі в 12-місячному проекті під назвою «Аналіз процесу імплементації Кримінально – процесуального кодексу України» («КПК»). Метою проекту є моніторинг судових процесів та аналіз тлумачення і застосування норм КПК.

Очікувані результати проекту :

  • моніторинг та аналіз питань, пов'язаних з імплементацією КПК;
  • щоденний збір та аналіз інформації, висвітленої у ЗМІ (як загальнонаціональних, так і спеціалізованих), про реалізацію КПК з коментарями експертів Sayenko Kharenko щодо судових розглядів;
  • щоденне оновлення інформації, щотижневе оновлення нормативно-правової інформації та щомісячні звіти з реалізації УПК;
  • конкретні рекомендації щодо вдосконалення КПК і відповідних законодавчих положень на підставі моніторингу судових справ.

«Успіх проекту багато в чому залежатиме від підтримки тісних робочих відносин з зацікавленими органами державної влади. Таким чином, у реалізації даного проекту досвід Sayenko Kharenko у сфері GR значною мірою доповнить наш практичний досвід супроводу судових розглядів у кримінальних справах», – коментує Ігор Сухомудренко, радник Sayenko Kharenko.

Результати проекту регулярно будуть доповідатися уряду України, представникам судової системи, адвокатури та громадянського суспільства в ході інформаційних сесій.

Презентація проекту була проведена під час Форуму Асоціації правників України «Перша річниця застосування Кримінального процесуального кодексу України».

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше