close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
28 Квітня 2020

Sayenko Kharenko – юридичний радник ЄБРР щодо фінансування у розмірі 7,5 мільйонів євро, наданого Банку Львів для підтримки українських малих і середніх підприємств

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) щодо надання Банку Львів синтетичного кредиту на суму до 7,5 мільйонів євро в місцевій валюті в рамках кредитної лінії ЄБРР-EU4Business. Синтетична структура кредиту забезпечує МСП-позичальникам Банку Львів, які відповідають встановленим критеріям, доступ до довгострокових коштів у гривні.

Фінансування надається в рамках Угоди про поглиблену і всеохоплюючу зону вільної торгівлі (ПВЗВТ) між ЄС та Україною. Фінансування також включає гранти, які будуть пропонуватися в якості інвестиційних стимулів для відповідних підприємств, спрямованих на поліпшення технологій і виробничих процесів МСП відповідно до стандартів ЄС.

ЄБРР – провідний інституційний інвестор в Україні. На сьогодні Банк виділив країні понад 14,54 мільярди євро в рамках понад 460 проектів.

Банк Львів – регіональний банк, що надає банківські послуги малим та середнім підприємствам і приватним клієнтам по всій Західній Україні.

Команда Sayenko Kharenko працювала над цим проектом під керівництвом партнера Ігоря Лозенка та складалася з юристки Віри Паньків та молодшої юристки Софії-Марії Кузьміньської.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше