close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
5 Серпня 2020

Sayenko Kharenko – радник J.P. Morgan і Goldman Sachs щодо випуску єврооблігацій України на суму 2 мільярди доларів США та обміну існуючих єврооблігацій

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником J.P. Morgan і Goldman Sachs International, лід-менеджерів нового випуску єврооблігацій України на суму 2 мільярди доларів США. Облігації були випущені зі строком погашення через 12 років та ставкою дохідності в 7,253 % річних. Одночасно з новим випуском Україна також завершила обмін існуючих єврооблігацій зі ставкою дохідності в 7,75 % і терміном погашення у 2021 і 2022 роках. Це істотно скоротить витрати на обслуговування державного боргу в найближчі роки.

Партнер Назар Чернявський прокоментував: «Ми пишаємося тим, що Україна зберігає доступ до міжнародних ринків капіталу за нових непростих умов. Ми раді залишатися довіреними радниками міжнародних банків, що продовжують організовувати такі масштабні трансакції, незважаючи на всесвітню пандемію».

Партнер Ігор Лозенко додав: «Наша команда рада бути причетною до напрочуд швидкої реалізації державної стратегії з управління боргом. Ми з нетерпінням очікуємо на повернення до роботи над іншими трансакціями на ринках капіталу».

Команду Sayenko Kharenko очолював партнер Ігор Лозенко за підтримки юристів Олеся Трачука і Владислави Міцай.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше