close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
6 Листопад 2018

Sayenko Kharenko отримала дозвіл для Advent International у зв’язку з придбанням бізнесу GE з розподілення енергії за 3,25 мільярда доларів США

Команда практики конкурентного права Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Advent International у зв’язку з придбанням активів з розподілу енергії Distributed Power компанії GE та отримала всі необхідні дозволи Антимонопольного комітету України.

В угоду увійшли двигуни під брендами Jenbacher і Waukesha, що випускаються підрозділом Distributed Power компанії GE, а також виробничі потужності в Австрії, Канаді та США.

Advent International – одна з найкрупніших і найбільш досвідчених світових інвестиційних компаній.

Distributed Power, підрозділ GE Power, є провідним постачальником поршневих газових двигунів, енергетичного обладнання і послуг, орієнтованих на вироблення електроенергії і стиснення газу в точці використання або поблизу неї. Штат, що налічує приблизно 3 тисяч співробітників, і три основних виробничих об’єкта дозволили підрозділу Distributed Power поставити понад 48 тисяч поршневих газових двигунів Jenbacher і Waukesha клієнтам по всьому світу.

Команда практики конкурентного права Sayenko Kharenko працювала над проектом у складі радника Валентини Гвоздь та юриста Ігоря Помаза під загальним керівництвом партнера Володимира Саєнка.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше