close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
25 Жовтня 2019

Sayenko Kharenko – юридичний радник компанії Wabtec Corporation у зв’язку з отриманням дозволу АМКУ на злиття з компанією GE Transportation

Команда практики конкурентного права Sayenko Kharenko надала юридичну допомогу в отриманні дозволу на злиття Антимонопольного комітету України (далі – АМКУ) бізнесу компанії GE у сфері транспорту з компанією Wabtec Corporation. Угоду на суму 11,1 мільярдів доларів США було завершено 25 лютого 2019 року.

Команда практики конкурентного права Sayenko Kharenko змогла продемонструвати і переконати АМКУ у відсутності будь-яких проблем з конкуренцією, що виникають в результаті угоди на будь-яких українських ринках, і успішно отримала дозвіл на угоду в рамках першої фази.

Компанія Wabtec Corporation – провідний світовий постачальник обладнання, систем і додаткових послуг для транзитних і вантажних залізничних перевезень. Через свої дочірні компанії Wabtec Corporation виробляє широкий асортимент продукції для локомотивів, вантажних вагонів і пасажирських транзитних транспортних засобів. У компанії Wabtec Corporation працює близько 18 тисяч співробітників, розташованих по всьому світу.

Компанія GE Transportation є світовим технологічним лідером і постачальником обладнання, послуг і цифрових рішень для залізничної, гірничодобувної, морської, стаціонарної енергетики та буріння. У компанії працює близько 9 тисяч співробітників по всьому світу.

Команда практики конкурентного права Sayenko Kharenko, що супроводжувала проект, включала старшого юриста Юлію Куйду та юриста Ігоря Помаза під керівництвом партнера Володимира Саєнка.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше