close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
17 Квітня 2020

Sayenko Kharenko представила інтереси ПрАТ «Виробниче об’єднання «Стальканат-Сілур»

Команда практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko успішно представила інтереси ПрАТ «Виробниче об’єднання «Стальканат-Сілур» в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту в Україну канатів і тросів походженням з Росії. Розслідування було ініційовано на підставі скарги ПрАТ «Виробниче об’єднання «Стальканат-Сілур».

Послуги юристів Sayenko Kharenko включали підготовку скарги про ініціювання розслідування, підготовку відповіді на запитальник і додаткові запити компетентних органів, супровід виїзної перевірки на підприємстві тощо.

За результатами розслідування вдалося довести факт демпінгового імпорту в Україну товару походженням з Росії, а також факт заподіяння таким імпортом істотної шкоди ПрАТ «Виробниче об’єднання «Стальканат-Сілур».

За результатами розслідування були застосовані остаточні антидемпінгові заходи строком на п’ять років у розмірі 50,09 % щодо всіх російських виробників та експортерів.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проєктом у складі юристів Івана Бараненка та Тетяни Танчин під керівництвом партнера Анжели Махінової.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше