close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
2 Жовтня 2008

Sayenko Kharenko супроводжує одержання дозволу АМКУ на придбання акцій Volkswagen компанією Porsche

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань українського права Porsche AG у зв’язку із одержанням дозволу АМКУ на збільшення своєї частки акцій у компанії Volkswagen AG.

Окрім дозволів в Європі та інших країнах світу, Porsche AG нещодавно отримала «зелене світло» від Антимонопольного Комітету України (АМКУ) на придбання компанії Volkswagen AG, одного з найбільших автомобільних концернів у світі.

Дана трансакція є результатом довготривалої плідної співпраці між двома провідними світовими виробниками автомобілів.  Традиційно, Porsche завжди тісно співпрацювала з Volkswagen Group, компанії неодноразово спільно брали участь у багатьох цікавих бізнес-проектах. Наразі Porsche бере на себе роль не лише інвестора, але й стратегічного партнера Volkswagen AG.

Після ретельного вивчення даної трансакції, АМКУ прийняв рішення, що її впровадження не становить загрози конкуренції для  жодного з товарних ринків України.

«Наша команда продемонструвала високу якість представлення інтересів  клієнта у ході одержання дозволу АМКУ. Нам вдалося уникнути багатьох спірних правових аспектів, які підіймалися антимонопольними органами в інших юрисдикціях, та отримати дозвіл на здійснення цієї складної трансакції за порівняно короткий проміжок часу.  Дозвіл, який отримала компанія Porscheв Україні та інших юрисдикціях, надає компанії можливість досягти поставленої мети – збільшення частки акцій у Volkswagenдо більш ніж 50%», – коментує Володимир Саєнко, партнер Sayenko Kharenko.

Компанія Porsche виробляє та продає автомобілі преміум класу (позашляховики, спортивні автомобілі, кабріолети) під брендом Porsche.

Volkswagen виробляє та продає легкові автомобілі та автомобілі для комерційних перевезень. Група Volkswagen випускає наступні автомобільні бренди: Volkswagen, Audi, Scania, Seat, Skoda, Bentley, Lamborghini та Bugatti.

Команда Sayenko Kharenko працювала в складі старшого юриста Дмитра Тараника та юриста Валентини Гвоздь, під керівництвом партнера Володимира Саєнкa.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше