close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
27 Червня 2012

Sayenko Kharenko супроводжує одержання дозволу АМКУ на придбання активів фармацевтичної компанії-виробника брендованих генериків

Юридична фірма Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань одержання дозволу Антимонопольного комітету України (далі – АМКУ) на опосередковане придбання відповідних активів, що стосуються брендованих генериків фармацевтичного бізнесу компаній Герот Фармацойтіка Гезелльшафт м.б.Х., Ланнахер Хайльміттел Гез.м.б.Х. і Джі.Ел. Фарма ГмбХ (далі разом – Герот) компанією Валеант Фармасьютікалс Інтернешнл Інк. (далі – Валеант), холдинговою компанією Групи Валеант. Сума трансакції склала близько 185 мільйонів доларів США.

Придбання даного бізнесу надасть можливість Групі Валеант розширити свою присутність серед брендованих генериків в Україні.

Герот – австрійська фармацевтична компанія, що здійснює виробництво брендованих генериків.

Валеант – це міжнародна спеціалізована фармацевтична компанія, яка здійснює діяльність з розробки, виробництва і продажу широкого спектру фармацевтичної продукції в основному в галузі неврології, дерматології та брендованих генериків.

Після ретельного вивчення даної трансакції, АМКУ прийняв рішення, що її впровадження не становить загрози конкуренції для  жодного з товарних ринків України.

Команда Sayenko Kharenko працювала у складі радника Дмитра Тараника та юристів Максима Назаренкa і Ольги Івлєвої під керівництвом партнера Володимира Саєнкa.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше