close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
12 Липня 2011

Sayenko Kharenko супроводжує одержання дозволу АМКУ на придбання безрецептурного бізнесу компанії Ferrosan компанією Pfizer Inc.

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань отримання дозволу Антимонопольного комітету України (далі – АМКУ) на придбання підрозділу датської компанії Ferrosan, що займається виробництвом товарів широкого вжитку (далі – Ferrosan), американською фармацевтичною компанією Pfizer Inc (далі – Pfizer).

Дана трансакція дозволила Pfizer диверсифікувати своє інвестиційне портфоліо через участь у компанії, що активно розвивається, а Ferrosan – розширити лінію продуктів, використовуючи вплив Pfizer на світовому ринку, та продовжувати покращувати свої продукти за рахунок інноваційних можливостей.

Датська компанія Ferrosan є інноваційною компанією з виробництва безрецептурних препаратів у Північному регіоні і володіє портфелем провідних брендів. З 1920 року компанія Ferrosan постійно розширювала географію присутності і наразі охоплює ряд ринків, включаючи Росію, Україну, Польщу, Туреччину і багато інших країн Центральної та Східної Європи.

Pfizer – провідна світова фармацевтична компанія, що займається дослідженнями, розвитком, виробництвом і реалізацією рецептурних ліків для людей та тварин, а також всесвітньовідомих товарів широкого вжитку.

Після ретельного вивчення даної трансакції, АМКУ прийняв рішення, що її впровадження не призведе до монополізації або обмеження конкуренції на жодному з товарних ринків України.

Команда Sayenko Kharenko працювала у складі радника Дмитра Тараника та юриста Максима Назаренка.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше