close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
14 Січня 2011

Sayenko Kharenko супроводжує одержання дозволу АМКУ на придбання Cadbury Plc компанією Kraft Foods Inc

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань одержання дозволу Антимонопольного комітету України (далі – АМКУ) на придбання Cadbury Plc («Cadbury») компанією Kraft Foods Inc. («Kraft Foods»). Сума трансакції – 18,9 мільярдів доларів  США.

Трансакція була визнана M&A трансакцією року за версією Mergermarket European M&A Awards 2011.

Об’єднання дозволило щойно створеній компанії стати світовим лідером на ринку шоколаду та солодощів та №2 в світі у швидкозростаючому сегменті жувальних гумок.

Kraft Foods – друга в світі компанія-виробник продуктів харчування для мільярдів споживачів в 170 країнах світу. Портфоліо компанії включає 11 легендарних брендів, а доходи перевищують 1 мільярд доларів США.

Cadbury Plc – британська компанія-виробник кондитерських виробів, що займає друге місце в світі після об’єднання Mars – Wrigley.

Після ретельного вивчення даної трансакції, АМКУ прийняв рішення, що її впровадження не становить загрози конкуренції для  жодного з товарних ринків України.

Команда Sayenko Kharenko працювала у складі радника Дмитра Тараника та юриста Максима Назаренкa під керівництвом партнера Володимира Саєнкa.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше