close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
10 Серпня 2011

Sayenko Kharenko супроводжує одержання дозволу АМКУ на придбання французького виробника хімічних матеріалів

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань отримання дозволу Антимонопольного комітету України (далі – АМКУ) на придбання компанії Rhodia SA (далі – Rhodia), французького виробника хімічних матеріалів, компанією Solvay SA   (далі – Solvay), бельгійским виробником хімічної продукції і пластичних смол. Сума трансакції становить 3,4 мільярди євро.

Придбання компанії Rhodia дозволить компанії Solvay розширити географічну присутність, зокрема в Азії, – одному з найбільш перспективних для компанії ринків. Дана трансакція також дозволить компанії Solvay зменшити свою залежність від природних ресурсів та енергії і розробити нове асортиментне портфоліо.

Компанія Rhodia спеціалізується на розробці хімічних речовин і технологій для клієнтів у сферах автомобілебудування, електроніки, фармацевтичних препаратів, агрохімікатів, споживчих товарів і шинної промисловості.

Брюссельська компанія Solvay спеціалізується на виробництві хімікатів і пластмас. З фармацевтичного бізнесу компанія вийшла у 2009 році.

Після ретельного вивчення даної трансакції, АМКУ прийняв рішення, що її впровадження не призведе до монополізації або обмеження конкуренції на жодному з товарних ринків України.

Команда Sayenko Kharenko працювала у складі радника Дмитра Тараника та юриста Максима Назаренка під керівництвом партнера Володимира Саєнка.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше