close
МЕНЮ

Проєкти

20 Грудня 2011

Sayenko Kharenko супроводжує одержання дозволу АМКУ на придбання лідера на російському ринку залізничних вантажних перевезень

Юридична фірма Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань одержання дозволу Антимонопольного комітету України (далі – АМКУ) на придбання пакету акцій ВАТ «Первая грузовая компания» (далі – ВАТ «ПГК»), одного з основних гравців на російському ринку залізничних вантажних перевезень, ТОВ «Независимая Транспортная Компания» (далі – ТОВ «НТК»), що входить до складу Групи ЮСіЛ Холдинг.

У результаті даної трансакції Група  ЮСіЛ Холдинг перетвориться на одного з основних гравців на російському ринку залізничних вантажних перевезень.

ВАТ «ПГК» є одним з найбільших операторів на російському ринку залізничних вантажних перевезень.

ТОВ “НВК” входить до складу міжнародної транспортної групи ЮСіЛ Холдинг і надає повний комплекс послуг з перевезення вантажів залізничним транспортом, включаючи: надання піввагонів, розрахунки із залізницями, ремонт рухомого складу, розробка і впровадження оптимізаційних моделей логістики перевезення вантажів.

Після ретельного вивчення даної трансакції, АМКУ прийняв рішення, що її впровадження не становить загрози конкуренції для  жодного з товарних ринків України.

Команда Sayenko Kharenko працювала у складі радника Дмитра Тараника та юристів Максима Назаренкa і Ольги Івлєвої під керівництвом партнера Володимира Саєнкa.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше