close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
29 Червня 2012

Sayenko Kharenko супроводжує одержання дозволу АМКУ на придбання провідного виробника на фармацевтичному ринку Росії

Юридична фірма Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань одержання дозволу Антимонопольного комітету України (далі – АМКУ) на придбання компанії Івонтон Холдінгс Лімітед (далі – Івонтон) компанією Валеант Фармасьютікалс Інтернешнл, Інк. (далі – Валеант), холдинговою компанією Групи Валеант. Сума трансакції склала 165 мільйонів євро.

Компанія Івонтон – це холдингова компанія, що здійснює діяльність з управління корпоративними правами Групи Натур Продукт.

Група Валеант – це міжнародна спеціалізована фармацевтична група компаній, яка здійснює діяльність з розробки, виробництва і продажу широкого спектру фармацевтичної продукції в основному в галузі неврології, дерматології та брендованих генериків.

Після ретельного вивчення даної трансакції, АМКУ прийняв рішення, що її впровадження не становить загрози конкуренції для  жодного з товарних ринків України.

Команда Sayenko Kharenko працювала у складі радника Дмитра Тараника та юристів Максима Назаренкa і Юлії Куйди під керівництвом партнера Володимира Саєнкa.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше