close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
17 Лютого 2011

Sayenko Kharenko супроводжує одержання дозволу АМКУ на придбання Swissport, Inc. компанією PAI partners

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань одержання дозволу Антимонопольного комітету України (далі – АМКУ) на придбання Swissport, Inc., світового лідера в сфері надання послуг з наземного обслуговування авіаційних компаній, компанією PAI partners, відомим європейським фондом прямих інвестицій. Компанія Swissport була придбана у компанії Ferrovial, її теперішнього власника. Сума трансакції – 654 мільйони євро.

Дана трансакція підтверджує інтерес PAI partners до авійційної галузі. Продаж компанії не відіб’ється на клієнтах Swissport та її працівниках. За нових умов компанія матиме змогу продовжити свою стратегію розвитку.

PAI partners – один з найуспішніших та найбільш шанованих європейських інвестиційних фондів, що здійснює свою діяльність у Парижі, Копенгагені, Лондоні, Люксембурзі, Мадриді, Мілані та Мюнхені.

Swissport, Inc. – світовий лідер у сфері надання послуг з наземного обслуговування авіаційних компаній. Swissport обслуговує понад 70 мільйонів пасажирів та 2,8 мільйони тон вантажу в рік від імені понад 650 авіаційних компаній. Swissport здійснює діяльність у 177 аеропортах та 38 країнах на 5 континентах.

Після ретельного вивчення даної трансакції, АМКУ прийняв рішення, що її впровадження не становить загрози конкуренції для  жодного з товарних ринків України.

Команда Sayenko Kharenko працювала у складі радника Дмитра Тараника та юриста Максима Назаренкa під керівництвом партнера Володимира Саєнкa.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше