close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
24 Березня 2011

Sayenko Kharenko супроводжує одержання дозволу АМКУ на придбання Volvo Car Corporation компанією Zhejiang Geely

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником Zhejiang Geely (далі Geely) з питань одержання дозволу Антимонопольного комітету України (далі – АМКУ) на придбання Volvo Car Corporation (далі Volvo), провідної шведської компанії-виробника автомобілів. Сума трансакції – 1,8 мільярди доларів США.

Дана трансакція дозволить Volvo закріпити свої позиції на ринках Європи та Північної Америки та розширити свою присутність на ринку Китаю та інших ринках, що розвиваються. Відомий шведський бренд заявив, що не буде відступати від основних принципів у виробництві автомобілів: безпеки, якості, захисту навколишнього середовища та сучасного шведського дизайну.

The Volvo Car Corporation – один з провідних брендів автомобільного ринку. Volvo виробляє широкий модельний ряд легкових автомобілів та відомий своїми високими стандартами безпеки.

Zhejiang Geely Holding Group Co. Ltd., заснована у 1986 році, зі штаб квартирою у Хангжоу, Китай, є однією з провідних компаній-виробників легкових автомобілів в Китаї.

Після ретельного вивчення даної трансакції, АМКУ прийняв рішення, що її впровадження не становить загрози конкуренції для  жодного з товарних ринків України.

Команда Sayenko Kharenko працювала у складі радника Дмитра Тараника та юриста Максима Назаренкa під керівництвом партнера Володимира Саєнкa.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше