close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
13 Грудня 2010

Sayenko Kharenko супроводжує одержання дозволу АМКУ на злиття фармацевтичних компаній

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань одержання дозволу Антимонопольного комітету України (далі – АМКУ) на отримання компанією Merck KGaA (далі – Merck), великої німецької фармацевтичної компанії, Millipore Corporation (далі – Millipore), американської компанії-розробника медико-біологічних інструментів та систем. Сума трансакції склала 5,9 млрд. євро.

Злиття двох компаній дозволить Merck розширити свою географічну присутність, а також присутність у швидкозростаючих сегментах ринку. Об’єднання дослідницьких можливостей обох компаній дозволить створити платформу для розробки та впровадження передових технологій, адаптованих до потреб клієнтів.

Merck Group – група науково-дослідних фармацевтичних компаній зі штаб-квартирою у Дармштадті, Німеччина.

The Millipore Group – група компаній зі штаб квартирою у США, що працює в сфері розробки, виробництва та продажу медико-біологічних інструментів та систем.

Після ретельного вивчення даної трансакції АМКУ прийняв рішення, що її впровадження не становить загрози конкуренції для  жодного з товарних ринків України.

Команда Sayenko Kharenko працювала у складі радника Дмитра Тараника та юриста Валентини Гвоздь під керівництвом партнера Володимира Саєнкa.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше