close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
15 Червня 2011

Sayenko Kharenko супроводжує одержання дозволу АМКУ на злиття компаній Сильвініт і Уралкалій

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань отримання дозволу Антимонопольного комітету України (далі – АМКУ) на злиття ЗАТ «Сильвініт» (далі – Сильвініт) і ВАТ «Уралкалій» (далі – Уралкалій).

Дана трансакція дозволить створити одну з провідних світових компаній з виробництва калійних добрив, провідного світового виробника мінеральних добрив і одну з провідних компаній в Росії з видобутку корисних копалин.

Уралкалій є одним з  провідних світових виробників калійних добрив, а також експортером калійних добрив через спільне підприємство «Білоруська калійна компанія».

Сильвініт – один з найбільших світових виробників калійних добрив. Сильвініт має виробничі потужності в районі Верхньокамського родовища калійно-магнієвих солей у Пермському краї на Уралі в Росії, в безпосередній  близькості від заводів Уралкалія.

Після ретельного вивчення даної трансакції АМКУ прийняв рішення, що її впровадження не призведе до монополізації або обмеження конкуренції на жодному з товарних ринків України.

Команда Sayenko Kharenko працювала у складі радника Дмитра Тараника та юриста Максима Назаренка під керівництвом партнера Володимира Саєнка.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше