close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
12 Жовтня 2011

Sayenko Kharenko супроводжує одержання дозволу АМКУ на злиття компаній у фармацевтичній промисловості

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником датської компанії Nycomed A/S (далі – Nycomed) з питань одержання дозволу Антимонопольного комітету України (далі – АМКУ) на придбання Nycomed компанією Takeda Pharmaceutical Company Limited (далі – Takeda), японською фармацевтичною компанією. Сума трансакції – 9,6 мільярдів євро.

Дана трансакція дозволить Takeda реорганізуватись за рахунок злиття з Nycomed. Набуття Nycomed дасть Takeda змогу підвищити вартість портфоліо компанії, забезпечити вихід на ринки, що розвиваються, а також подвоїти продажі у Європі.

Nycomed – приватна фармацевтична компанія з сильними позиціями в Європі і на ринках, що розвиваються. Широкий ряд продуктів Nycomed включає як рецептурні препарати, які є основним джерелом прибутків, так і безрецептурні (OTC) препарати.

Takeda є всесвітньою дослідницькою фармацевтичною компанією, зосередженою на виробництві засобів, які впливають на систему травлення і метаболічні процеси; препаратів, які застосовуються в онкології; засобів, що діють на нервову систему; препаратів, що застосовуються в імунології та протизапальних засобів.

Після ретельного вивчення даної трансакції, АМКУ прийняв рішення, що її впровадження не призведе до монополізації або обмеження конкуренції на жодному з товарних ринків України.

Команда Sayenko Kharenko працювала у складі радника Дмитра Тараника та юриста Максима Назаренка під керівництвом партнера Володимира Саєнка.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше