close
МЕНЮ

Проєкти

7 Грудня 2011

Sayenko Kharenko супроводжує одержання дозволу АМКУ на злиття компаній у паперовій промисловості

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником компанії UPM-Kymmene Corporation, другого найбільшого виробника паперу в Європі, (далі – UPM) з питань одержання дозволу Антимонопольного комітету України (далі – АМКУ) на придбання компанії Myllykoski Corporation та її німецької дочірньої компанії Rhein Papier GmbH (далі – Myllykoski). Сума трансакції – 890 мільйонів євро.

Запропонована концентрація розглядається як важливий крок на шляху до консолідації у європейській паперовій промисловості, у якій наразі спостерігаються надлишки виробництва і низька прибутковість.

Myllykoski складається з семи заводів з виробництва різних видів поліграфічного паперу, що знаходяться в Німеччині, Фінляндії та США. Їх сукупна щорічна продуктивність становить 2,8 мільйонів тонн.

UPM, фінський виробник паперу, є одним зі світових лідерів у паперовій промисловості. Компанія складається з трьох бізнес-груп: «Енергія та целюлоза», «Папір» та «Спеціалізовані матеріали». Продукція UPM виробляється з відновлюваної сировини і придатна для вторинної переробки.

Після ретельного вивчення даної трансакції, АМКУ прийняв рішення, що її впровадження не призведе до монополізації або обмеження конкуренції на жодному з товарних ринків України.

Команда Sayenko Kharenko працювала у складі радника Дмитра Тараника та юриста Максима Назаренка.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше