close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
25 May 2011

Sayenko Kharenko супроводжує одержання дозволу АМКУ на злиття компаній у тютюновій промисловості

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником компанії Japan Tobacco Inc. (далі – JTI), одного зі світових лідерів на тютюновому ринку, з питань одержання дозволу Антимонопольного комітету України (далі – АМКУ) на придбання провідного виробника тютюнових виробів у Республіці Судан Haggar Cigarette & Tobacco Factory Ltd. (далі – HCTF). Сума трансакції – 450 мільйонів доларів США.

Запропонована концентрація дала змогу групі JT розширити свою географічну присутність на ринках, що розвиваються, і збільшити свій прибуток. Придбання HCTF є частиною стратегії JTI щодо зміцнення своїх позицій на ринках з великим потенціалом.

HCTF – провідний виробник тютюну у Республіці Судан. У 2010 році компанія виготовила більше 4,5 мільярдів сигарет. Частка компанії на тютюновому ринку Судану складає близько 80%. Своїм успіхом на даному ринку компанія завдячує популярному бренду “Bringi”.

JTI є однією з провідних світових компаній з виготовлення тютюнових виробів. Тютюнові вироби компанії продаються у більше ніж 120 країнах світу, серед всесвітньо відомих брендів компанії – Winston, Camel, Mild Seven та Benson & Hedges.

Після ретельного вивчення даної трансакції, АМКУ прийняв рішення, що її впровадження не призведе до монополізації або обмеження конкуренції на жодному з товарних ринків України.

Команда Sayenko Kharenko працювала у складі радника Дмитра Тараника та юриста Максима Назаренка.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше