close
МЕНЮ

Проєкти

24 Серпня 2012

Sayenko Kharenko супроводжує одержання дозволу АМКУ на злиття провідного постачальника програмного забезпечення і Групи Делл

Юридична фірма Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань одержання дозволу Антимонопольного комітету України (далі – АМКУ) на злиття  компаній Квест Софтвеар, Інк. (далі – Квест), повідного постачальника програмного забезпечення, і Делл Інк. (далі – Делл), холдингової компанії групи Делл. Сума трансакції склала 2,4 мільярди доларів США.

Дана трансакція надасть можливість компанії Делл збільшити свою присутність на ринку програмного забезпечення.

Квест розробляє, створює, поширює та обслуговує корпоративні системи управління програмним забезпеченням. Продукція Квест вирішує комплексні ІТ-задачі, від управління базами даних, захисту даних, управління ідентифікацією та доступом, моніторингу, управління робочим місцем користувача до управління системою Windows.

Делл – американська транснаціональна корпорація комп’ютерних технологій, що розробляє, продає та обслуговує комп’ютери, пов’язані з ними комплектуючі та послуги. Компанія продає персональні комп’ютери, сервери, пристрої для зберігання даних, мережеві комутатори, програмне забезпечення і комп’ютерні периферії.

Після ретельного вивчення даної трансакції, АМКУ прийняв рішення, що її впровадження не становить загрози конкуренції для  жодного з товарних ринків України.

Команда Sayenko Kharenko працювала у складі радника Дмитра Тараника та юристів Максима Назаренкa і Юлії Куйди під керівництвом партнера Володимира Саєнкa.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше