close
МЕНЮ

Проєкти

19 Січня 2012

Sayenko Kharenko супроводжує одержання дозволу на придбання однієї з найбільших російських енергомашинобудівельних компаній

Юридична фірма Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань одержання дозволу Антимонопольного комітету України (далі – АМКУ) на придбання Відкритого акціонерного товариства «ЕнергоМашинобудівельний Альянс» (далі – ВАТ «ЕМАльянс»), російської енергомашинобудівельної компанії, Відкритим акціонерним товариством «Силові машини» (далі – ВАТ «Силові машини»), холдинговою компанією групи компаній «Силові машини».

Дана трансакція є вигідною для обох учасників концентрації, оскільки надасть компаніям додаткові перспективи розвитку. У результаті трансакції компанії матимуть можливість здійснювати масштабні проекти шляхом постачання комплексного обладнання для котельних та машинних островів, що буде сприяти максимізації прибутку.

ВАТ «ЕМАльянс»  – одна з найбільших російських енергомашинобудівельних компаній, яка має міжнародний досвід і компетенцію у сфері проектування, виготовлення і комплексного постачання обладнання котельного острова для теплової енергетики, включаючи виконання контрактів «під ключ».

ВАТ «Силові машини» є провідним російським виробником та постачальником комплексних продуктів та рішень в сфері енергомашинобудування, що включають інжиніринг, виробництво, поставку, монтаж, сервіс і модернізацію обладнання для теплових, атомних, гідравлічних та газотурбінних електростанцій.

Після ретельного вивчення даної трансакції, АМКУ прийняв рішення, що її впровадження не становить загрози конкуренції для  жодного з товарних ринків України.

Команда Sayenko Kharenko працювала у складі радника Дмитра Тараника та юристів Максима Назаренкa і Ольги Івлєвої під керівництвом партнера Володимира Саєнкa.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше