close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
9 Лютого 2009

Sayenko Kharenko супроводжує отримання дозволу АМКУ на придбання Dera Holding NV компанією Kerry Group Plc

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань отримання дозволу Антимонопольного комітету України (далі АМКУ) на придбання контрольного пакету акцій компанії Dera Holding NV (далі – Dera) компанією Kerry Group Plc (далі – Kerry).

В результаті успішного завершення трансакції компанія Kerryзможе розширити свою географічну присутність в межах реалізації своєї програми з виходу на ринки Східної Європи ти Близького Сходу.

Kerry – один з найбільших у світі та найбільш технічно розвинених виробників харчових інгредієнтів та смакових домішок для харчової промисловості та виробництва безалкогольних напоїв. Річний обсяг продажу групи компаній Kerry складає близько 4,8 мільярди євро. Компанія представлена у більше ніж 140 країнах світу.

Dera – компанія з виробництва смакових домішок для кондитерської, м’ясної та інших промисловостей з виробничими потужностями у Бельгії, Великобританії та Чехії. Компанія працює на ринках більш ніж 30 країн, включаючи країни Близького Сходу.

Після ретельного вивчення даної трансакції, АМКУ прийняв рішення, що її впровадження не становить загрози конкуренції для  жодного з товарних ринків України.

Команда Sayenko Kharenko працювала у складі радника Дмитра Тараника та юриста Валентини Гвоздь під керівництвом партнера Володимира Саєнкa.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше