close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
29 Вересня 2009

Sayenko Kharenko супроводжує отримання дозволу АМКУ на придбання Paris Re компанією Partner Re

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань антимонопольного законодавства у зв’язку із отриманням дозволу Антимонопольного комітету України (далі – АМКУ) на придбання компанії PARIS Re Holdings Limited (далі – Paris Re) компанією Partner Re Ltd. (далі – Partner Re). Вартість трансакції становила 2 мільярди доларів США.

Після ретельного вивчення даної трансакції, АМКУ прийняв рішення, що її впровадження не становить загрози конкуренції для  жодного з товарних ринків України.

Partner Re надає рішення у сфері прийняття ризиків на ринках капіталу та ринку страхування. Partner Re та її афілійовані компанії надають широкий спектр послуг з перестрахування – страхування майна, страхування від нещасного випадку, ризику катастрофи, страхування життя та ін.

Paris Re надає послуги перестрахування. Компанія має розвинуту мережу офісів у Швейцарії, Франції, США, Сингапурі та Канаді. Компанія надає послуги факультативно-договірного перестрахування в таких сферах як страхування майна, страхування від нещасного випадку, морське страхування, авіаційне та космічне страхування, страхування життя, здоров’я та багатьох інших ризиків.

Команда Sayenko Kharenko працювала у складі радника Дмитра Тараника та юристів Валентини Гвоздь, Максима Назаренкa та Анастасії Усової під керівництвом партнера Володимира Саєнкa.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше