close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
15 Серпня 2013

Sayenko Kharenko супроводжує отримання дозволу АМКУ на придбання платіжної системи Яндекс.Гроші

Команда практики антимонопольного права Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань одержання дозволу Антимонопольного комітету України (далі – АМКУ) на придбання Відкритим акціонерним товариством «Сбербанк Росії» пакету акцій компанії Яндекс.Гроші у існуючого акціонера – компанії Яндекс Ен.Ві. (Гаага, Нідерланди). Сума трансакції склала 60 мільйонів доларів США.

Після здійснення концентрації ВАТ «Сбербанк Росії» володітиме 75% мінус 1 акція вартістю 1 російський руб компанії Яндекс.Гроші, в той час як компанія Яндекс Ен.Ві. залишить у власності блокуючий пакет акцій компанії Яндекс.Гроші після придбання. У результаті здійснення концентрації ВАТ «Сбербанк Росії» та компанія Яндекс Ен.Ві. здійснюватимуть спільний контроль над компанією Яндекс.Гроші.

Група Сбербанк – це група банківських та фінансових установ, яка надає широкий спектр фінансових послуг фізичним та юридичним особам, а також великим міжнародним компаніям. ВАТ «Сбербанк Росії» налічує 538 відділень у Російській Федерації та одне відділення у Індії.

Компанія Яндекс.Гроші – платіжна система, створена у 2002 році. Надає послуги із віддаленої сплати за товари, роботи, послуги, а також здійснює переказ коштів між фізичними особами через Інтернет.

Після ретельного вивчення даної трансакції, АМКУ прийняв рішення, що її впровадження не становить загрози конкуренції для жодного з товарних ринків України.

Команда Sayenko Kharenko працювала у складі партнера Володимира Саєнка, радника Дмитра Тараника, старшого юриста Максима Назаренка та юриста Юлії Куйди.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше