close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
4 Лютого 2011

Sayenko Kharenko супроводжує перший випуск гривневих єврооблігацій українським емітентом

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником ПАТ «Державний експортно-імпортний банк України» (Укрексімбанк) у зв’язку із першим в Україні розміщенням єврооблігацій номінованих у національній валюті на суму 2,385 мільярдів гривень (300 мільйонів доларів США). Єврооблігації випущені строком на 3 роки під 11% річних, виплата доходів за ними здійснюватиметься у доларах США. Організаторами випуску виступили банки Credit Suisse, Citigroup та Deutsche Bank.

«Дана трансакція являє собою цілковито новий продукт для українського ринку – вперше єврооблігації емітента з України розміщені на зовнішньому ринку у національній валюті. Ми розробили інноваційну структуру для цього випуску, яка може використовуватися іншими українськими емітентами для залучення довгострокових фінансових ресурсів у гривні на міжнародних ринках капіталу»,– коментує Михайло Харенко, партнер Sayenko Kharenko.

«Важливо, що остаточний термін погашення трансакції настає через три роки. Це є суттєвим кроком у напрямку формування кривої дохідності українських облігацій і задоволення потреб корпоративного сектора України в довгостроковому фінансуванні в гривні»,– коментують в Укрексімбанку.

Окрім представлення інтересів Укрексімбанку у ході цієї знакової для ринку трансакції, у квітні 2010 року Sayenko Kharenko консультувала банк стосовно випуску єврооблігацій на суму 500 мільйонів доларів США, який став першим випуском українським емітентом на міжнародних ринках капіталу після фінансової кризи, а також у зв’язку з розміщенням додаткового випуску на суму 250 мільйонів доларів США у жовтні 2010 року.

Державний експортно-імпортний банк України – універсальна кредитно-фінансова організація із 100% державним капіталом. Банк входить до групи найбільших системних банків України.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проектом у складі партнерів Михайла Харенкa та Назара Чернявського, а також юристів Антона Коробейнікова та Аліни Поради.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше