close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
20 Квітня 2018

Sayenko Kharenko супроводжує придбання Central Markets Group

Sayenko Kharenko виступила провідним юридичним радником з питань англійського права щодо набуття CM Financial Group контрольного пакета акцій Central Markets Group (CM Group).

CM Group регулюється Інспекцією з контролю за діяльністю фінансових організацій (FCA). Згідно з умовами трансакції CM Financial Group отримує опціон на придбання решти акцій групи компаній CM Group у засновників CM Group за умови, що сторони згодні. У результаті трансакції CM Financial Group отримає можливість розширити лінійку інвестиційних продуктів і надавати клієнтам консультаційні послуги у сфері інвестицій від свого імені.

Sayenko Kharenko здійснювала повну підтримку трансакції, включаючи структурування угоди, підготовку та обговорення трансакційних документів, підготовку всієї необхідної документації з питань нормативно-правового регулювання, супровід фінансування придбання, а також подання заяви на отримання згоди від FCA на зміну структури контролю та підготовку відповідей на додаткові запити FCA.

Команда Sayenko Kharenko працювала над даною трансакцією у складі радника Аліни Плющ, юристів Дмитра Рябікіна та Василя Лютого під керівництвом партнера Андрія Ляхова.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше