close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
23 Жовтня 2013

Sayenko Kharenko супроводжувала отримання дозволу АМКУ на придбання найбільшої мексиканської пивоварної компанії

Команда практики антимонопольного права Sayenko Kharenko виступила юридичним радником з питань одержання дозволу Антимонопольного комітету України (далі – АМКУ) на придбання акцій компанії Групо Модело, Ес.А.Бе. де. Сі.Ві. (далі – Групо Модело) компанією Анхеузер – Буш ІнБев (далі – АБе ІнБев), найбільшим світовим пивоварним концерном.

Компанія АБе ІнБев планує переймати досвід новітніх технологій, що використовуються на сучасних пивоварнях компанії Групо Модело і є одними з найбільш удосконалених і ефективних у світі. Об’єднана компанія буде працювати над взаємним поліпшенням корпоративної відповідальності для своїх співробітників, навколишнього середовища та споживачів.

АБе ІнБев представлена світовими (Stella Artois, Beck’s і Budweiser), міжнародними (Leffe, Hoegaarden і Staropramen) і місцевими брендами пива (серед яких – Чернігівське). Компанія здійснює діяльність у 23 країнах світу і нараховує 116 000 співробітників по всьому світу.

Групо Модело здійснює діяльність у сфері виробництва, постачання та реалізації 13 брендів пива, включаючи Corona Extra і Negra Modelo, в більш ніж 180 країнах.

Після детального вивчення даної концентрації АМКУ видав дозвіл на її закриття компаніями.

Команда Sayenko Kharenko працювала у складі партнера Володимира Саєнка, радника Дмитра Тараника, старшого юриста Максима Назаренка та юриста Юлії Куйди.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше