close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
29 Серпня 2022

Sayenko Kharenko супроводжувала угоду про співпрацю між Philip Morris та Imperial Tobacco

Sayenko Kharenko виступила юридичним радником ПрАТ «Філіп Морріс Україна» щодо співпраці з АТ «Імперіал Тобакко Продакшн Україна». Робота команди Sayenko Kharenko включала юридичне та податкове консультування щодо операційної моделі, а також підготовку повного пакету договорів для регулювання усіх аспектів співпраці між компаніями (умови співпраці є конфіденційними).

Партнер Віталій Оджиковський коментує: «Завдяки злагодженій роботі команди in-house юристів клієнта та команди Sayenko Kharenko, навіть в умовах війни,  Philip Morris змогло відновити виробництво сигарет під власними торгівельними марками, у даному випадку на фабриці Imperial Tobacco у Києві.  Такий крок дозволяє забезпечувати потреби споживачів продукції Philip Morris в умовах зупинки її виробництва на фабриці у Харківській області. Домовленість також дозволяє зберегти робочі місця, покращити постачання продукції на український ринок та створює передумови для сплати податків до державного бюджету.»

Команда Sayenko Kharenko супроводжувала проєкт під керівництвом партнера Віталія Оджиковського і складалася з Олега Климчука, Катерини Мицикової та Івана Чопика.

Philip Morris International, до якої входить ПрАТ «Філіп Морріс Україна», – один із найбільших світових виробників тютюнових виробів. В Україні працює понад 20 років, є власницею фабрики у Харківській області. На підприємствах компанії працює близько 1 300 осіб. До війни фабрика була експортним хабом для більш ніж 20 країн світу, зокрема таких великих ринків, як Японія та Єгипет.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше