close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
18 Листопад 2022

Sayenko Kharenko успішно представила інтереси Профайн Україна, Саламандер Індастрі Продукте Україна, Алюпласт Україна та Aluplast Sp. Z.o.o. у спеціальному розслідуванні

Команда практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko успішно представила інтереси ТОВ «Профайн Україна», ТОВ «Саламандер Індастрі Продукте Україна», ТОВ «Алюпласт Україна» та Aluplast Sp. Z.o.o. (іноземні виробники, імпортери та українські виробники ПВХ профілів) у спеціальному розслідуванні щодо імпорту в Україну ПВХ профілів, що використовуються для виробництва вікон, підвіконь та дверей, незалежно від країни походження та експорту.

Юристи Sayenko Kharenko представили інтереси клієнтів на всіх етапах розслідування, зокрема, готували коментарі щодо скарги про порушення розслідування, відповіді на запитальники, коментарі щодо відповідей заявників розслідування на запитальники, коментарі щодо суттєвої зміни обставин через початок війни тощо.

Розслідування завершилося без жодних заходів.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проєктом у складі юристів Тетяни Танчин, Марії Шульги та Олександри Сандул під керівництвом партнера Анжели Махінової.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше