close
МЕНЮ

Проєкти

Ключові контакти
14 Грудня 2021

Sayenko Kharenko успішно представила інтереси ТОВ «Аксер Груп» і Асоціації «Теплиці України»

Команда практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko успішно представила інтереси ТОВ «Аксер Груп» і Асоціації «Теплиці України» в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту в Україну теплоізоляційних матеріалів походженням з Білорусі та Російської Федераціїї.

Юристи Sayenko Kharenko представили інтереси клієнтів на всіх етапах розслідування, зокрема готували різноманітні коментарі, відповіді на запитальник, брали участь у слуханнях, готували коментарі до основних фактів і висновків за результатами розслідування.

Завдяки ефективній стратегії захисту команді практики міжнародної торгівлі Sayenko Kharenko вдалося обґрунтувати необхідність виключення з-під антидемпінгових мит імпорту мінераловатного субстрату, що використовуються тепличними господарствами для вирощування рослин. Початково національний товаровиробник вимагав застосування обмежувальних заходів і для цього різновиду товару.

Команда Sayenko Kharenko працювала над проєктом у складі юристів Тетяни Танчин і Марії Шульги, та молодшого юриста Олександри Сандул під керівництвом партнера Анжели Махінової.

Поділитися:

Далі Проєкти
Показати більше